Marka Stratejisi Sanat Yönetmenliği ‣ DNA Reklam Web Katalog Tasarım Ajansı

Marka Stratejisi Sanat Yönetmenliği

Doğru strateji güçlü bir marka yaratır

Güçlü markalar için yapılması gereken doğru stratejileri belirliyoruz. Ürün / hizmet konumlandırmasından, reklam içeriklerine kadar her ayrıntı bize emanet.

Marka yaratma ve yönetimi

MARKA YARATMA SÜRECİ

Müşterilerimizin markalarını doğru şekilde yaratmalarını, marka konumlandırmalarını, marka kimliklerini ve marka imajlarını oluştururuz. Sektör ve rakip analizleri ile de markanın farklılığını ön plana çıkaracak unsurları belirleriz.

Marka pazarlama stratejisi

MARKA STRATEJİSİ

İyi bir pazarlama süreci için markanın analizini yapmak ve markanın pozitif ya da negatif yanlarını tespit ve analiz etmek gerekmektedir. Bu analizler neticesinde hangi adımı atmanız ya da atmamanız gerekir bunu fark edersiniz. Markanızı analiz ediyoruz ve detaylı çalışmamız neticesinde, pazarlama stratejinizi belirliyoruz.

Marka kimliği oluşturma

KURUMSAL KİMLİK SÜRECİ

Her markanın farklılığını ön plana çıkaracak ayrıntıları olmak zorundadır. Bu ayrıntıları yansıtacak çizgilere, renklere ve konseptlere sahip olmasını sağlıyoruz. Özgün ve yaratıcı çalışmalarla sizlere hizmet veriyoruz.

Geri bildirim ve Planlama

FEEDBACK VE ANALİZ

Müşteri geribildirimleri, markalar için bir hazinedir. Ancak doğru yorumlama ve doğru analiz bu hazineden yararlanmanızı sağlayacaktır. Dr.Brand®, markanıza ait geribildirimleri sizlerle birlikte analiz ederek yorumlamanızda yardımcı olacak ve sonuçlardan elde edilecek verilere göre de yeni planlamalarınızı hazırlayacaktır

Dijital Reklam Ajansı

360 derece dijital ve geleneksel reklam tasarım ajansı

SOHBET EDELİM

Projeniz mi var?

Müşteri ve ziyaretçi gizliliğine önem veriyoruz.