Video Prodüksiyon ‣ DNA Reklam Web Katalog Tasarım Ajansı

Video Prodüksiyon

Doğru açıdan Doğru tanıtım

Tüm video prodüksiyon çalışmalarımız, müşterilerimizin ürün ya da hizmetlerini ve kendilerini tanıtmak açısından detaylı olarak hazırlanır.

Açıklayıcı ve akıcı kareler

Tanıtım Filmi

Tanıtım filmi hazırlamak meşakatli, keyifli ama hepsinden önemlisi sonuç odaklı ve hedefi olan bir süreci kapsar. Gerekli tüm materyalleri kullanarak, şirketleri, ürün ya da hizmetleri tanıtmak adına, senaryosu en iyi şekilde yazılmış, müzik ve gerekli yerlerde özel efektler kullanarak, güçlü kurgularla tanıtım filmlerinizi oluşturuyoruz.

Havadan çekim etkisi

Drone çekimi

Drone çekimlerimizde, teknolojinin bize sunduğu imkanları kullanarak en iyi ekipmanları kullanıyoruz. Doğru ışık, aydınlatma sürelerini belirleyerek, her türlü tesis, ürün ya da hizmet tanıtımı için doğru hareketler kullanıyoruz.

Yüksek çözünürlüğe sahibiz

4K Çekim

Tüm çekimlerimiz 4K çözünürlükte hazırlanır. Daha sonra müşteri ihityaçları doğrultusunda, örneğin sosyal mecralar, web sitesi gibi, çözünürlükler revize edilir. Yüksek çözünürlük, şirketinizin tanıtımında yüksek kaliteyi sunar.

Doğru mesaj için doğru kadraj

Fotoğraf çekimi

Yüksek çözünürlüklü fotoğraf çekimleri ve sonrasında dijital düzenlemeler ile harika görsel sonuçlar çıkarıyoruz. Stüdyo, açık alan, çadır çekimleri gibi her koşul ve durumda, tüm ürün ya da hizmetlerin fotoğraflamasını yapıyoruz.

Video Prodükysion Fotoğraf Ajansı

Tanıtım Filmi Drone Çekimi Fotoğraf Çekimi

SOHBET EDELİM

Projeniz mi var?

Müşteri ve ziyaretçi gizliliğine önem veriyoruz.