Analiz ve Raporlama ‣ DNA Reklam Web Katalog Tasarım Ajansı

Analiz ve Raporlama

Rakip analizleri, satış ve müşteri analizleri ve raporlamaları

Analiz ve Raporlama Hizmetleri

Analiz ve raporlama hizmetlerimiz, rakip ya da belirli bir pazarlama kampanyasının veya çalışmasının performansını analiz etmek için oluşturulan bir veri setidir. Araştırma, promosyon taktikleri, hedefler ve beklenen sonuçlar dahil olmak üzere bir şirketin pazarlama stratejisini etkili bir şekilde iletmek için kullanırız.

Tüm veri kaynaklarını bağlama: Pazarlama analiz yöneticisi olarak, performansınızı izlemek için veri toplamanın ve manuel olarak raporlar oluşturmanın zorluklarını biliyoruz. Ancak bu süreci iyi planlayarak tüm veri kaynaklarını tek noktada birleştiriyoruz.

Rakiplerinizin davranışlarına ilişkin iç görüler: Rakiplerinizin web sitesi, uygulama, sosyal medya hesabı vb. içindeki davranışları ve etkinlikleri hakkında iç görüler oluştururuz.

Kampanya performansı izleme: Kampanya izleme, pazarlama raporlamasının faydalarından bir diğeridir. Stratejilerinizin performansını izlemek hangi kampanyalarınızın ne derece başarılı olduğunu ve hangilerinin başarısız olduğunu size sunarız. Bunu rakipleriniz için de çalışırız böylelikle kendi kampanyalarınız için veriler toplarız.

Pazarlama harcamaları ve bütçe yönetimi: Bir işletmedeki diğer tüm alanlar gibi, pazarlamanın da kendi bütçesi vardır ve bu bütçeyi en iyi şekilde kullanmak, harcamalarınızı doğru planlamak adına analizler gerçekleştiriyoruz.

Global pazarlama stratejileri için: Farklı ülkelerde veya pazarlarda faaliyet gösteren bir işletmeyseniz, o zaman profesyonel raporlar özellikle sizin için faydalı olacaktır. Bu anlamda farklı ülkelerdeki ve farklı pazarlardaki verileri toplayarak sizlere sunuyoruz.

İş hedeflerine ulaşın: Son olarak, pazarlama raporlaması iş hedeflerinize ulaşmada kilit bir oyuncu olacaktır. Bir pazarlama analizi aracına yatırım yapmak, işletmeniz için sağlıklı bir yatırım getirisi sağlayan basit bir sezgiye değil, gerçek bilgilere dayalı olarak daha iyi kararlar vermenizi sağlayacaktır.  İşte bu pazarlama aracı olarak reklam ajansımız her zaman hizmetinizdedir.

Detaylı bilgi almak için bizi hemen arayın

Dijital Reklam Ajansı

360 derece dijital ve geleneksel reklam tasarım ajansı

SOHBET EDELİM

Projeniz mi var?

Müşteri ve ziyaretçi gizliliğine önem veriyoruz.