Mobil Web Tasarım ‣ DNA Reklam Web Katalog Tasarım Ajansı

Mobil Web Tasarım

Mobil uyumlu web siteleri tasarımı

Mobil web tasarım hizmetleri

Mobil cihaz kullanımı her yıl artıyor ve yeni mobil cihazların tanıtılmasıyla mobil web sitesi tasarımı da popülaritesi de artmaktadır. Kullanıcılar bir web sitesine masaüstünden eriştiğinde web sitesinin normal çalışması beklenir, ancak kullanıcılar bir web sitesine mobil cihazdan eriştiğinde farklı bir düzeyde çalışması gerekmektedir. Mobil tasarım. Diğer bir deyişle, mobil web siteleri, yalnızca mobil cihazlardaki kullanıcılara sunulan ve kullanıcı deneyimini zenginleştiren işlevselliğe sahiptir.

Mobil web tasarım hizmetleri, cep telefonları ve tabletler gibi mobil cihazlarda web tasarımının optimizasyonuna yöneliktir. Web siteniz mobil uyumluysa, hedef kitlenizin (cep telefonları ve tabletler kullanan) herhangi bir cihazdan web sitenize erişmesini sağlarsınız. Bu da aslında sizler için yürüyen ve oturan reklam mecraları anlamına gelir.

Mobil uyumlu bir web sitesine sahip olmamak, genel SEO sıralamanızı olumlu yönde etkiler. Cep telefonları ve masaüstü bilgisayarlar farklı çalışır. Kullanıcıların her cihazda web sitelerinde gezinme şekli de farklıdır. Dolaysıyla mobil cihazlarda web sitelerinin kullanıcı deneyimine dayalı tasarımları önem arz eder.

Mobil uyumlu web sitesi tasarımları için bizi arayın.

Dijital Reklam Ajansı

360 derece dijital ve geleneksel reklam tasarım ajansı

SOHBET EDELİM

Projeniz mi var?

Müşteri ve ziyaretçi gizliliğine önem veriyoruz.