Web Tasarım ‣ DNA Reklam Web Katalog Tasarım Ajansı

Web Tasarım

Web tasarım firmaları

Web tasarım hizmetleri reklam ajansı

Web tasarım bizim işimiz! Doğru planlanmış, güçlü alt yapısı ve her an güncellemelere açık bir web sitesine sahip olmanız bizimle mümkün.

Bir web sitesi tasarımı yapmaya başladığımızda aşağıdaki dört basamaklı sistemi izleriz;

Araştırma ve Strateji

Sürecimizde tahminlere yer vermiyoruz. Araştırma odaklı stratejiler üretiyoruz. İşletmenizde gelir elde etmek ve sektörünüzde değişimi teşvik etmek için, hedeflerinizi, müşterilerinizi ve rekabet ortamını sağlam bir şekilde kavramanız gerekir. Hedef kitleleri, kullanıcı alışkanlıklarını, içerik stratejisini, içerik oluşturmayı, marka konumlandırmayı ve çok daha fazlasını doğrudan bilgilendirecek verilere dayanarak web tasarım çalışmasına başlarız.

Web İçerik yaratımı

Web sitesi içerikleri doğru planlanmalı ve hedef kitlenizin önem verdiği halde oluşturulmalıdır. Bunun yerine, her hikâye, her başlık, her görsel öğe ve içerik stratejisi, mesajlaşma, UX ve hikâye anlatımı önerileri için detaylı çalışmalar yapıyoruz. Sonuç, hedef kitlenizi çeken, ikna eden ve nihayetinde onların sizi aramasını sağlayan ve işinizi büyüten, dijital içerikler oluşturuyoruz.

Web Tasarım

Metin tabanlı içeriği görsel bir tasarım öğesine indirgemek, gerçek veriler yerine yapay içeriğin olduğu siteler, şişirilmiş ve gerçekçi olmayan müşteri beklentilerine neden olabilir. Tasarım kararlarımızın sayfa içeriği ve görsel mesajlar tarafından belirlenmesini sağlıyoruz. Tasarımcılarımız genellikle gerçek içeriği, verilmek istenen mesajı ilginç öğelere ilham vermek için kullanır. Bu sayede her sayfanız ayrı ilgi çeker.

Web Geliştirme ve yayın

Yaptığımız web siteler etkileyici, sezgisel ve dönüşüm odaklıdır; ancak aynı zamanda son derece iyi tasarlanmışlardır. Karmaşık e-ticaret çözümlerinden üçüncü parti web araçları ve API’lerin kullanılmasına kadar, kusursuz çalışan, markanızı güçlendiren ve kullanıcı beklentilerini karşılayan bir web sitesi geliştiriyoruz.

 

İstikrarlı web siteleri için bizden hemen bilgi alabilirsiniz.

Dijital Reklam Ajansı

360 derece dijital ve geleneksel reklam tasarım ajansı

SOHBET EDELİM

Projeniz mi var?

Müşteri ve ziyaretçi gizliliğine önem veriyoruz.