Dergi Tasarımı ‣ DNA Reklam Web Katalog Tasarım Ajansı

Dergi Tasarımı

Sıra dışı ve yaratıcı dergi tasarımları ve mizanpaj

Dergi tasarımı

Hala dergi okumaktan zevk alanlar için, eksiksiz sayfa düzeni, içerik yardımı, marka bilinci oluşturma dahil olmak üzere derginizi tasarlayabilir ve hatta yerel veya ulusal dergileriniz için pazarlama planınızı oluşturabiliriz.

Dergileriniz için grafik tasarım veya mizanpaj projesini ele almaktan mutluluk duyarız. En iyi dergi tasarım hizmetlerini uygun fiyata sunuyoruz.

Uzman tasarımcılarımız, çarpıcı dergi düzeni, kapak sayfası, dönüşüm oranlarını ve genel aboneliği artıracak tasarımları planlar, araştırır ve geliştirir. Ayrıntıları topladıktan sonra, resim ve vektörel tasarımlarla birlikte dergiye güç katar. Ardından onay ve baskı sürecine geçilir. Birçoğu, diğer dijital reklamlar denizinde tüketicilerin dikkatini çekmek için rekabet ettikleri pazarlama bütçelerini çevrimiçi olarak oluştururlar, ancak dergiler, direkt okuyucuya sonuç odaklı pazarlama ve promosyonlar için en güçlü kaynaktır.

Dergiler, etkili pazarlama için en iyi araçlardan biri olmaya devam ediyor. Okuyucular, reklamı yapılan ürünleri, hizmetleri tanır ve böylece akıllarında daha çok kalmasına sebep olur. Sonraki süreçte sizinle yüz yüze görüştüklerinde ya iş yerinizde ya da yerel bir ticaret fuarında ya da web sitesinde size dair fikirleri kalıcı hale gelir. Dergi, bir satıcının daha fazla sayıda kalıcı müşteri elde etmesine yardımcı olabilir.

İster basılı geleneksel dergi tasarımı isterseniz de dijital dergi tasarımlarınızı en yaratıcı ve sıra dışı şekilde tasarlayıp teslim ediyoruz.

Dijital Reklam Ajansı

360 derece dijital ve geleneksel reklam tasarım ajansı

SOHBET EDELİM

Projeniz mi var?

Müşteri ve ziyaretçi gizliliğine önem veriyoruz.