Katalog Tasarımı ‣ DNA Reklam Web Katalog Tasarım Ajansı

Katalog Tasarımı

Kurumsal Ürün Marka Hizmet Tanıtım Fuar katalogları tasarım ve baskı

Katalog tasarımı hizmetleri

Doğru Katalog Tasarımı Fark Yaratır

Günümüzde halen kataloglar bir şirketin pazarlama girişimlerini artırmanın sağlam bir yolu olmaya devam ediyor. Katalog tasarımı, şirketlerin müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamayı taahhüt ettiklerini anlatmak için gelişti.

Katalog tasarımı – ve onun kuzeni olan broşür tasarımı – ürünleriniz, hizmetleriniz ve markanız hakkındaki sözleri yaymak için pazarlama araçları içinde en güçlü araçlardan ikisi olmaya devam ediyor.

Katalog Tasarımının Uzun Kuyruk Etkisi

Katalog, müşterilerin posta yoluyla aldığı en popüler pazarlama parçalarından olmaya devam ediyor. İnsanlar, iyi yazılmış bir dergideki sayfalar gibi güzelce işlenmiş bir katalog tasarımını incelemeyi seviyorlar.

Tüketiciler, katalogları ellerine almaktan ve ellerinin altında olmalarından dolayı her zaman mutlu olabiliyorlar. Katalog genellikle bir müşterinin bir paketi açarken gördüğü ilk şeydir ve ilk satışın sonunda bile müşteriyi alışverişe teşvik eder.

Katalog tasarımı doğru yapıldığında, sayfalardaki ürünler hakkında tüketicilerin düşüncelerine yanıt verir. Müşterilerinizin, kataloglarınızı başkalarına sunma imkânı da doğar. Müşterilerinizi sipariş vermek için sitenize ya da direkt size yönlendirir. Başka bir deyişle, güzel hazırlanmış bir katalog tasarımı, müşterinizi en iyi reklam araçlarınızdan biri haline getirir.

Geniş bir hedef kitle yelpazesine hitap eden ürünleriniz mi var? Bizden katalog tasarımlarında çoklu hitap oluşturulmasını isteyebilirsiniz, böylece farklı hedeflerin satın alma alışkanlıkları için ayrı ayrı özelleştirilmiş kataloglar üretebiliriz.

“Kataloğunuz en iyi satış elemanınız gibidir”

Dijital Reklam Ajansı

360 derece dijital ve geleneksel reklam tasarım ajansı

SOHBET EDELİM

Projeniz mi var?

Müşteri ve ziyaretçi gizliliğine önem veriyoruz.